Zvetlana Preoteasa Manager

biblioteca@bibmet.ro

Ovidiu Drăgulinescu Director (economic)

ovidiu.dragulinescu@bibmet.ro

Mariana Gavrilă Director (de specialitate)

mariana.gavrila@bibmet.ro

Gabriela Constantinescu Contabil șef

gabriela.constantinescu@bibmet.ro contabilitate@bibmet.ro

Marilena Chiriță Birou Formare profesionala. Metodologic

marilena.chirita@bibmet.ro formare@bibmet.ro

George Dan Țuculescu Șef Serviciu Comunicare

george.tuculescu@bibmet.ro

Marilena-Dana Petrescu Șef Serviciu Catalogare. Clasificare. Indexare

dana.petrescu@bibmet.ro catalogare@bibmet.ro

Georgiana Purcel Serviciul Resurse umane. Juridic. Formare profesionala

georgiana.purcel@bibmet.ro

Ioana Valeria Alexe Serviciul Dezvoltarea si Evidenta Colectiilor

ioana.alexe@bibmet.ro

Dragoș Ciprian Vîrșescu Șef Serviciu Serviciul Filiale sector 1

dragos.virsescu@bibmet.ro

Ioan Alexandru Florea Șef Serviciu Institutul Mircea Eliade

ioan.florea@bibmet.ro

Marilena Taloș Șef serviciu Serviciul Filiale sector 2-6

marilena.talos@bibmet.ro

Oana Maria Sava Șef Birou Filiale sector 4

oana.sava@bibmet.ro

Adriana Pană Șef Birou Filiale sector 2

adriana.pana@bibmet.ro

Delia Boian Șef Birou Filiale sector 6

delia.boian@bibmet.ro

Liliana Radu Șef Birou Filiale sector 3

liliana.radu@bibmet.ro

Zoia Gina Roman Șef Birou Filiale sector 5

gina.roman@bibmet.ro

Alexandru Diță Șef serviciu Serviciul Prezervare, conservare, comunicare si valorizare colectii speciale si de patrimoniu. Depozitul legal local

alexandru.dita@bibmet.ro

Cosmin Paul Metehău Serviciul Administrativ. Tehnic. Gestiune imobiliară

cosmin.metehau@bibmet.ro

vacant Biblioteca digitală Dacoromanica

biblioteca@bibmet.ro